Reference

S Míšou jsem absolvovala zatím dvě meditace Laskavého sebepřijetí, poprvé sama a podruhé se svými třemi dcerami. Obě meditace mi obrovsky pomohly, o kousek mě posunuly a byly opravdu silným a nezapomenutelným zážitkem, chvílemi nesmírně těžkým, chvílemi nesmírně lehkým. Vyplakala jsem spousty slz, na tváři mi přibylo spousty vrásek od blaženého úsměvu a z obou meditací jsem odcházela vyčerpaná, ale vesmírně šťastná. Atmosféra byla neuvěřitelná.
Míšu jsem viděla poprvé v životě, ale připadalo mi, jako bychom se znaly celý život, a proto pro mě bylo velmi jednoduché, řekla bych až přirozené se odevzdat jejímu vedení. Naprosto jsem podlehla ženské energii, která nás doprovázela po celou dobu meditace.
Tato zkušenost mi pomohla objevit jednak chtěné, pro mě ale neuchopitelné stránky mé osobnosti, na druhé straně pootevřela ty skryté a tajemné, které toužím najít a poznat. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale už po prvním setkání jsem cítila, že Míša je právě "ta" bytost, na kterou se chci na své životní cestě za poznáním obracet.
Jsem poctěna, že jsem Míšu mohla potkat, poznat a těším se na další společné setkání.
Adél

Na Míše obdivuju její laskavost, hloubku a intuici v kombinaci s tím, jak stojí nohama pevně na zemi. Meditace, automatická kresba i kakaový rituál s ní byly krásné zážitky, z kterých jsem si odnesla spoustu uvědomění. Z Míši jsem cítila opravdový zájem, respekt a podporu.
Lenka

Míša se mi objevila v životě shodou krásných náhod. Byla tou, která mi pomohla urovnat myšlenky a ukázala mi cesty, kterými se mohu vydat, abych se milovala se vším všudy, v dobrém i ve zlém. Provedla mě kouzelnými kakaovými rituály a stála u mě při meditacích. Vytvořila nejen laskavé prostředí pro mě, ale i mojí dceru. Míša má dar propojovat bytosti a jejich energie. Má dar léčit dávné hluboké bolesti. Má dar naslouchat. Jsem vděčná, že jsme se potkaly a vzájemně se inspirujeme.
S láskou a vděčností
Lucie